• Create an account
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

ENSO ELECTRONICS

Produkcja, sprzedaż i serwis urzadzeń EAV

Organizacja szkoleń i egzaminu MEN

Testy i badania: Voll, WegaTest, kropla krwi

 

ENSO PUBLISHING

ENSO PUBLISHING to wydawnictwo, które zajmuje się wydawaniem publikacji książkowych z zakresu szeroko pojętej medycyny naturalnej, holistycznej, dalekiego wschodu czy ludowej. W ofercie wydawnictwa znajdują się książki uznanych autorów zarówno ze wschodu np. z Ukrany i Rosji (Jelisejewa, Bołotow i inni), z zachodu (np. z USA) Hulda Clarc, dr. Nenah Sylver; a także z Polski.

Nasze wydawnictwo to jedna z gałęzi firmy ENSO Electronics, która nie tylko popularyzuje naturalną medycynę w Polsce ale również jest ośrodkiem szkoleniowym i edukacujnym z tego zakresu.

Tematyka wielu proponowanych książek po raz pierwszy pojawia się na polskim rynku. ENSO Publishing stawia przedze wszystkim na rozwój i poszerzanie wiedzy na temat naturalnych metod oczyszczania czy funkcjonowania organizmu w tak toksycznym czasie jakim jest XXI wiek.

Wyszukujemy najciekwszych pozycji z tej tematyki i właśnie dla naszych klientów wprowadzamy takowe książki na rynek polski. Również promujemy polskich autorów książek i do nich także kierowana jest oferta naszego wydawnictwa.

Cały czas staramy się poszerzać swoją działalnośc z korzyścią dla Państwa!Dlatego zapraszamy do kontaku z nami oraz nawiązywania z nami różnorakiej współpracy.

Jesteśmy gotowi do wydania Państwa książki nie tylko z zakresu medycyny. Wykonamy również projekt i druk ulotek, wizytówek, plakatów itp. Szersze informacje w zakładce Współpraca.

You are here: ENSO Publishing