• Create an account
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

DANIEL ROSE

WSCHODNIE PORADY ZDROWOTNE DLA LUDZI ZACHODU

Porady wschodu dla ludzi zachodu

TYTUŁ: WSCHODNIE PORADY MEDYCZNE DLA LUDZI ZACHODU -Metoda Nishi

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Electronics, Warszawa 2013

ISBN: 978-83-931537-3-2

ILOŚĆ STRON: 315

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 59 zł brutto

 Z mądrości Wschodu czerpiemy pełnymi garściami we wszystkich dziedzinach życia. I słusznie, gdyż właśnie na Wschodzie żyją najbardziej długowieczni mieszkańcy naszej planety i to właśnie Japończycy cieszą się najlepszym zdrowiem i najrzadziej zapadają na choroby nowotworowe czy cierpią na otyłość. Autor przeanalizował wszystkie podstawowe dziedziny życia, w których można zastosować mądrość Wschodu. Podjął próbę implementacji wschodnich zwyczajów żywieniowych w warunkach panujących w Europie. Opisał zdrowe żywienie, zwyczaje towarzyszące spożywaniu posiłków, ćwiczenia oddechowe, sposoby na utrzymanie sprawności kręgosłupa, wpływ aranżacji wnętrza na zdrowie człowieka oraz poprawę zdrowia przy pomocy dźwięków i muzyki. W książce czytelnik znajdzie zestaw ćwiczeń, przepisy kulinarne, afirmacje i medytacje, które są gotowe do zastosowania już w trakcie lektury. Zawarte w publikacji zalecenia zdrowotne zaczerpnięte są w dużej mierze z doświadczeń japońskiego lekarza i myśliciela – Katsuzo Nishiego.

 

NIEKONWENCJONALNE METODY LECZENIA

Niekonwencjonalne metody walki z rakiem

TYTUŁ: NIEKONWECJONALNE METODY WALKI Z RAKIEM -Metoda Szewczenki

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: AlterMed, Warszawa 2013

ISBN: 978-83-931-537-0-1

ILOŚĆ STRON: 128

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 27 zł brutto

Rak to bardzo ciężka choroba, lecz można ją przezwyciężyć. 

Książka zwraca uwagę na istnienie alternatywnych wobec medycyny akademickiej, „autorskich” metod leczenia raka. Metod, które w różnym czasie zostały opracowane i wypróbowane przez różnych ludzi zajmujących się leczeniem. Metody te nie są uznane przez oficjalną społeczność medyczną – co więcej, wywołują najczęściej krańcowo negatywną reakcję ze strony społeczności naukowej. Z drugiej strony jednak istnieją niepodważalne dowody działania
i skuteczności alternatywnych sposobów leczenia. Wielu czytelników opowiada w swych listach, jak ta lub inna metoda pomogła im uporać się z dolegliwością.
W książce zebrano informacje o różnych metodach autorskich, aby pomóc czytelnikowi odnaleźć się w potoku informacji. Większość z opisanych metod leczenia została opracowana przez rosyjskich i ukraińskich specjalistów, ponieważ właśnie w Rosji i na terenie byłego Związku Radzieckiego ta dziedzina medycyny alternatywnej rozwijała się najbardziej dynamicznie. Opisano metodę Mikołaja Szewczenki, terapię olejową, metodę Tiszczenki, leczenie raka przy pomocy preparatu Dorogowa stosowane przez Aleutskiego, Cedylina i Goluka. Ponadto omówiono terapię Rudolfa Breussa i Katsuzo Nishi. Czytelnika z pewnością zaciekawi także teoria powstawania raka opracowana przez słynną badaczkę Tamarę Swiszczową oraz leczenie proponowane przez Britowa oraz Revici.
Sam odpowiadasz, drogi Czytelniku, za swoje zdrowie, i to Ty decydujesz, czy oddać się w ręce doświadczonego lekarza uzbrojonego w wiedzę akademicką, czy zająć się uzdrawianiem siebie przy pomocy metod nietradycyjnych. Aby ułatwić Ci decyzję, oprócz opisów metod w książce przedstawiono także argumenty przemawiające za nimi i przeciwko nim, cytując opinie lekarzy i osób poddanych danej terapii.

 

KAPILAROTERAPIA

Porady wschodu dla ludzi zachodu

 TYTUŁ: KAPILAROTERAPIA

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Altermed, Warszawa 2013

ISBN: 978-83-931537-5-6

ILOŚĆ STRON: 116

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 21,90 zł brutto

Autor zwraca uwagę na holistyczne podejście do zdrowia człowieka pisząc: Nie wolno leczyć oddzielnych narządów, ponieważ przy każdej usterce pracy organizmu zaburzeniu ulega praca całego układu. „Łatać dziury” i pozbywać się nieprzyjemnych symptomów można bez końca. Lecz jest to walka z objawami choroby, a nie z jej przyczyną.

Dodając póżniej: Nie istnieją choroby miejscowe ani choroby narządów! Chory jest człowiek jako całość. Dlatego leczenie miejscowe nie istnieje – a dokładniej nie ma prawa bytu.
Dostrzega również niebagatelną rolę oczyszczania organizmu:
Aby zlikwidować atak choroby, należy przede wszystkim otworzyć drogi wydalania: oczyścić jelita, płuca, nerki, skórę i wątrobę. Należy również natychmiast otworzyć zamknięte kapilary,
a wówczas ruch plazmy nasili się i uwolni się ona od odpadów, przyjmie antyciała, enzymy, diastazy, tlen, glukozę i substancje odżywcze z rezerw organizmu. Organizm oczyści się i substancje toksyczne zostaną wydalone.
Następnie zwraca uwagę na krótkowzroczność leczenia „chemicznego” czy antybiotykami:
Jeśli terapia pozostanie ściśle farmakologiczna, to organizm będzie uwalniać się od jednych mikroorganizmów, lecz zwolni się miejsce dla innych.
Nigdy nie używaj antybiotyków, jeśli chcesz uniknąć choroby przewlekłej. Niszcząc jedną rasę bakterii, hodujesz inne, które dostają się do pęcherzyków płucnych i oskrzelików osłabionych już pierwszym atakiem mikroorganizmów. Stosuj dwa, trzy razy dziennie gorące owijanie piersi, urządzaj codziennie, a następnie co drugi dzień kąpiele hipertermiczne.
Autor poleca kapilaroterapię w postaci kąpieli hipertermicznych lub terpentynowych na: Zapalenie wielonerwowe; zapalenie tęczówki i ciała rzęskowego; choroba Heinego-Medina w okresie przed paraliżem (w okresie po paraliżu lepiej wykonywać mieszane kąpiele terpentynowe); przy posocznicy można za pomocą kąpieli terapeutycznych osiągnąć skuteczny rezultat, nawet w przypadkach kiedy nie zadziałały antybiotyki; zapalenie jajowodu; nieżyty nosa; rzeżączkowe zapalenia stawów; nowotwory złośliwe (zwiększenie odporności u chorych, poprawa składu krwi, skuteczne zmniejszenie bólu); wszystkie choroby infekcyjne u dzieci (szkarlatyna, odra, błonica); krztusiec; paraliż po błonicy; uporczywe wysięki
z opłucnej; syfilis organów wewnętrznych trzeciego stopnia (postępujący paraliż, uwiąd rdzenia kręgowego).

 

ZŁOTY WĄS

zloty was

TYTUŁ: ZŁOTY WĄS CZYLI DOMOWY ŻEŃ-SZEŃ

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Electronics, Otwock 2013

ISBN: 978-83-931537-9-4

ILOŚĆ STRON: 108

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 21,90 zł brutto

 Książka, którą trzymasz w rękach, pomoże Ci ocenić zalety złotego wąsa i nauczy, jak prawidłowo wykorzystywać go na rzecz własnego zdrowia. Poznasz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zastosowania i hodowli tej rośliny w warunkach domowych.Złoty wąs jest w stanie walczyć z różnego rodzaju infekcjami, może sty-mulować procesy przemiany materii, wzmacniać układ krwionośny i odpor-nościowy, sprzyjać wydalaniu zanieczyszczeń z organizmu, działać prze-ciwbólowo, gojąco, a nawet przeciw­nowotworowo.

 

GLISTNIK NA STRAŻY ZDROWIA

GLISTNIK-okladka www

TYTUŁ: GLISTNIK NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN:978-83-936500-4-0

ILOŚĆ STRON:76

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA:13,90 zł brutto

Glistnik jaskółcze ziele i sporządzone z niego preparaty dysponują działaniem przeciwzapalnym, gojącym, antyświądowym, przeciwbólowym, antyhelmintycznym, moczopędnym, żółciopędnym, antydrgawkowym i przyżegającym. Powstrzymują wzrost nowotworów złośliwych, istotnie obniżają i zapobiegają rozwojowi grzybic, dysponują działaniem antywirusowym i antyinsektowym. A. Potopalski szczegółowo zbadał i opisał rezultaty wpływu sfermentowanego glistnika jaskółczego ziela na doświadczalne nowotwory zwierząt. Dowiódł, że dożylne i dobrzuszne wprowadzenie maksymalnych znośnych dawek sfermentowanego glistnika po 24 godzinach od inokulacji zmniejsza ilość przerzutów o 45–65 procent. Czy wiesz, że jedną z przyczyn pojawienia się tak zwanych wiszących brodawek na szyi i pod pachami są polipy w jelicie grubym?

 

LECZNICZE ORZECHY NA STRAŻY ZDROWIA

ORZECH okladka www

TYTUŁ: LECZNICZE ORZECHY NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Daniel Rose, Zdzisaw Konderka

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN:978-83-936500-4-0

ILOŚĆ STRON:104

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA:14,90 zł brutto

Czarny orzech staje się obowiązkowym komponentem wielu kompleksowych programów oczyszczania i uzdrawiania. Zalecany jest przy wielu z pozoru różnych schorzeniach, gdyż oddziałuje na głębokie przyczyny, rzec można, na korzeń choroby. Praktycznie nie ma ludzi, którzy nie byliby zarażeni jakąś inwazją (pasożytniczą, bakteryjną, wirusową lub grzybiczą), przeciwko której nie można byłoby zastosować orzecha czarnego. W niektórych ośrodkach zdrowia w USA prowadzi się obowiązkowy cykl zażywania orzecha czarnego dla wszystkich, którzy przechodzą programy ogólnego uzdrawiania.

 

WODA KREMOWA I SZUGIT NA STRAŻY ZDROWIA

WODA-krzemowa-i-szungit okladka www

TYTUŁ: WODA KRZEMOWA I SZUNGIT NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN:978-83-936500-6-4

ILOŚĆ STRON:100

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA:14,90 zł brutto

W starożytności ludzie świetnie znali wiele minerałów i umieli wykorzystywać ich niezwykłe właściwości. Krzemień zajmował wśród nich szczególne miejsce. Lecznicze działanie krzemu wynika z tego, że wydala on z organizmu trujące substancje i sprzyja powstawaniu ważnych dla życia enzymów, aminokwasów i hormonów. Zastosowanie wody krzemowej pomaga przy rozstrojach żołądka, zmniejsza poziom cukru we krwi, zapobiega gruczolakom i impotencji u mężczyzn oraz niepłodności u kobiet. Krzem zawarty w krzemieniu obniża poziom cholesterolu we krwi, zapobiega tworzeniu się złogów na ściankach naczyń i normuje pracę pęcherzyka żółciowego oraz wątroby. W niniejszej książce znajdziesz zalecenia dotyczące przygotowania i zastosowania wody krzemowej, a także listy od ludzi, którzy sprawdzili na sobie zbawienną siłę krzemu.

 

WROTYCZ NA STRAŻY ZDROWIA

WROTYCZ-okladka www

TYTUŁ: WROTYCZ STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN:978-83-936500-7-1

ILOŚĆ STRON:52

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA:12,90 zł brutto

Hamuje alergie, powstrzymuje wydzielanie histaminy oraz procesy zapalne. Wrotycz reguluje napięcie naczyń krwionośnych. Kwas chlorogenowy, kwas taninowy, artemoryna i elemen działają antynowotworowo. Pozostałe substancje wykazują działanie przeciwzapalne, antygrzybicze, rozkurczowe, antybakteryjne. Wrotycz stymuluje układ dokrewny i układ immunologiczny, przez co może być stosowany w charakterze środka przeciwrakowego. Wrotycz zawiera flawonoidy, alkaloidy, garbniki i oleje eteryczne. Do celów leczniczych najczęściej używa się kwiecia, chociaż w liściach rośliny występuje cenny kwas askorbinowy. Olejek eteryczny z wrotyczu zawiera substancję trującą dysponującą działaniem antymikrobowym. Wrotycz stosuje się w kosmetyce jako dodatek do szamponów i płukanek.

 

ZIOŁA TRUJĄCE NA STRAŻY ZDROWIA - ONKOLOGIA

ZIOLA-TRUJACE okladka www

TYTUŁ: ZIOŁA TRUJĄCE NA STRAŻY ZDROWIA - ONKOLOGIA

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN:978-83-936500-8-8

ILOŚĆ STRON:134

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA:29,90 zł brutto

Nierzadko podczas leczenia chorób onkologicznych oficjalna medycyna okazuje się bezsilna. Wówczas właśnie chorzy ludzie i ich krewni zaczynają szukać ratunku w medycynie ludowej, wśród zielarzy i znachorów, by wykorzystać swą ostatnią szansę na wyzdrowienie. Każdy człowiek ma jakiś amulet. Mogą to być kamienie, rośliny, które według wierzeń ludowych chronią przed chorobami. Amulety niektórzy noszą na ciele najczęściej na piersi. Uważa się na przykład, że kawałek rośliny o nazwie euphorbia fischeriana umieszczony na piersi chroni przed klątwą i urokiem. Podobno korzeń bistortu chroni właściciela przed szkodliwymi infekcjami i oczyszcza krew. Jeszcze częściej amulety nosi się w charakterze lekarstwa, by uchronić się przed nieszczęściami i chorobą. Przykładem może być rdest ptasi. Znachorzy radzą noszenie go na brzuchu, bo podobno chroni przed wstrząsami nerwowymi i szaleństwem.

 

RZODKIEW, CHRZAN, GORCZYCA NA STRAŻY ZDROWIA

RZODKIEW okladka www

TYTUŁ: RZODKIEW, CHRZAN, GORCZYCA NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN:978-83-64769-00-9

ILOŚĆ STRON:52

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA:14,90 zł brutto

Chrzan, rzodkiew i gorczyca to bardzo pożądani goście na każdym stole. Od dawna znamy te rośliny, lecz cenimy je zazwyczaj za ich ostry smak. Chrzan wspomaga przy Przeziębienie i grypa, zapalenie stawów, reumatyzm, kamienie nerkowe, ropiejące rany i wrzody to tylko niektóre dolegliwości, które możesz leczyć przy pomocy chrzanu. Rzodkiew potrafi sobie poradzić ze wszystkimi chorobami dróg oddechowych, włącznie z gruźlicą, rozpuszcza kamienie w nerkach, wątrobie, pęcherzu moczowym, pęcherzyku żółciowym, a także uwalnia od nagromadzonych soli i pomaga wydalić pierwiastki radioaktywne z organizmu. Rzodkiew okazuje się nieocenioną pomocą dla chorych na reumatyzm, rwę kulszową, nerwobóle, a oprócz tego jest pożyteczna przy cukrzycy.

 

HUBA BRZOZOWA, DZIEGIEĆ I SOK Z BRZOZY NA STRAŻY ZDROWIA

HUBA okladka www

TYTUŁ: HUBA BRZOZOWA, DZIEGIEĆ I SOK Z BRZOZY NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN:978-83-64769-01-6

ILOŚĆ STRON:72

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA:14,90 zł brutto

Od dawien dawna brzoza stosowana jest w charakterze środka leczniczego. Trudno znaleźć chorobę, w której nie mogłyby pomóc preparaty uzyskane z brzozy. Brzoza leczy choroby skóry, serca, nerek, pęcherza moczowego, dróg moczowych, wątroby, dróg żółciowych, układu pokarmowego, stawów, kości itp. Podczas leczenia najróżniejszych chorób stosuje się preparaty uzyskane z pączków i liści, ewidentnym działaniem leczniczym dysponuje sok brzozowy, omawiana powyżej huba, a także węgiel, który otrzymujemy z drewna tego drzewa.

 
You are here: ENSO Publishing Daniel Rose