• Create an account
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

ZDZISŁAW KONDERKA

DMSO NA STRAŻY ZDROWIA

DMSO-okladka www

TYTUŁ: DMSO NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Zdzisław Konderka

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN: 0978-83-64769-06-1

ILOŚĆ STRON: 104

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 34,90 zł brutto

 

DMSO uśmierza ból, redukuje opuchliznę, spowalnia wzrost bakterii, poprawia ukrwienie, zmiękcza tkankę bliznowatą, zwiększa skuteczność innych środków farmakologicznych, działa jak lek moczopędny oraz rozluźnia mięśnie. Pozbywa się bólu urazowego stawów, uszkodzeń powysiłkowych i artretyzmu, a nawet tego związanego ze złamaniami kości. Weterynarze używali tej substancji przypisując ją na stany artretyczne lub urazy zwierząt.

Zobacz więcej...

 

JON HYDRONIOWY NA STRAŻY ZDROWIA

HYDRONIUM okladka www

TYTUŁ: JON HYDRONIOWY NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Zdzisław Konderka, Daniel Rose

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN: 978-83-64769-04-7

ILOŚĆ STRON: 114

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 34,90 zł brutto

 

Jony wodoru to brakujący element wszystkich teorii powstawania komórek nowotworowych opartych na zasadzie relacji z tlenem (wysokim poziomie glikolizy), począwszy od prac Warburga, prac prof. Poppa, błonowej teorii raka Neyfakha, hipotezy izozymowej Szapota, mitochondrialnej teorii raka Zotina, efektu Pasteura, efektu Crabtree. Zaburzenia energetyki komórki nowotworowej nie są związane bezpośrednio z tlenem, lecz z niedoborem wodoru, z zaburzeniami cyklu Krebsa. Uczony rosyjski Genady Garbuzow zaproponował spojrzenie na problem onkogenezy poprzez kompleks błonowo-mitochondrialny; to pozwala powiązać w całość wiele rozproszonych wcześniej rezultatów badań i osiągnięć praktycznych. Stało się możliwe uzasadnienie i rozwiązanie praktycznych stron leczenia z maksymalnie możliwym efektem. Metoda prof. Garbuzowa to możliwość leczenia kompleksowego z wykorzystaniem leczenia jonami wodoru.

Zobacz więcej...

 

ORZECHY NA STRAŻY ZDROWIA

ORZECH okladka www

TYTUŁ: ORZECHY NA STRAŻY ZDROWIA

AUTOR: Zdzisław Konderka

WYDAWCA: Enso Publishing, Warszawa 2015

ISBN: 978-83-936500-5-7

ILOŚĆ STRON: 104

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 14,90 zł brutto

 

Czarny orzech staje się obowiązkowym komponentem wielu kompleksowych programów oczyszczania i uzdrawiania. Zalecany jest przy wielu z pozoru różnych schorzeniach, gdyż oddziałuje na głębokie przyczyny, rzec można, na korzeń choroby. Praktycznie nie ma ludzi, którzy nie byliby zarażeni jakąś inwazją (pasożytniczą, bakteryjną, wirusową lub grzybiczą), przeciwko której nie można byłoby zastosować orzecha czarnego. W niektórych ośrodkach zdrowia w USA prowadzi się obowiązkowy cykl zażywania orzecha czarnego dla wszystkich, którzy przechodzą programy ogólnego uzdrawiania.

Zobacz więcej...

 
You are here: ENSO Publishing Zdzisław Konderka